Vladimír Mikuš

15. září 2018 v 23:45 | Spravedlivý soudce |  Rozsudky
Vladimír Mikuš je velmi zrůdný a velmi inteligentní vrah. Jde o lidskou zrůdu, která dne 27.2. 2007 udusila vlastní milenku. Čin si velmi podrobně před spácháním naplánoval a po spáchání vhodil tělo do Orlíku. Čin byl spáchán ze žárlivosti.
Je neuvěřitelné, že je někdo schopen úmyslně zabít jiného člověka. Kdo to dokáže je zlý a vždy nebezpečný člověk.
Stejně neuvěřitelné je, že tato zrůda schopná někoho zabít dostala pouhých 14 let. Zabít jiného je to nejhorší, co člověk může udělat a za to dostane jen 14 let? A navíc za takto naplánovanou vraždu? Takový trest je naprosto minimálně odstrašující a je to jakoby vzkaz vrahům "Zabijete svojí milenku a odsedíte si jenom 14 let". Jde o neuvěřitelnou neúctu k lidskému životu.
Za vraždu jiného nevinného člověka je jediný spravedilvý a z důvodu možného justičního omyl správný trest doživotí.
A dokonce byla tato zrůda před několika měsíci propuštěna a odsěděla si jen jedenáct let. Ano, jedenáct let, za to, že vzala život nevinnému člověku. Soudce díky své vysoké inteligence dokázal přesvědčit, že činu lituje, i když ve skutečnosti to vzhledem k tomu, že čin podrobně dopředu naplánoval, je nepravděpodobné.
Na obrázku je vidět Mikuš během soudu a dnes.
Pan Vladimír Mikuš je shledán vinným z krajně závažného zločinu vraždy odstavce dva mého trestního zákoníku, jelikož čin splňuje jednu z podmínek uvedených v odstavci 2 a to (po předchozím plánu bez polehčujících okolností), za což stanuvuje můj trestní zákoník trest odnětí svobody na doživotí.
Pan Vladimír Mikuš je odsouzen k trestu odnětí svobody za trestný čin vraždy na doživotí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama