Robert Pokorný

18. září 2018 v 20:34 | Spravedlivý soudce |  Rozsudky
Robert Pokorný je bestie, která ve svých třinácti letech v lednu 2014 bestiálně zavraždila teprve třináctiletou Báru. Pekelný čin si dopředu naplánoval, vražda byla velice brutální. Bára nepředstavitelně trpěla. Pak jí tato nekrofilní zrůda po smrti znásilnila. Od tohoto činu se nepochybně distancuje i valná většina zločinců. Svého činu nijak nelitoval, při zatčení i při rozhovoru projevil naprostý klid a chlad, dokonce údajně svou přítelkyni místem bestiálního činu provedl. Vzhledem ke své nekrofilii je vysoce nebezpečný a pokud jednou prášky vynechá, tak je značná pravděpodobnost, že bude vraždit znovu. V roce 2014 se účastnil loupeže a dostal tři roky vězení, přičemž právě ze soudu za loupež pochází jeho fotka v mém článku. Dnes již bohužel tato bestie běhá venku volně.

Vražda je nenapravitelný čin a čím vyšší tresty budou, tím budou více odstrašující. Proč politikům nevadí smrt třináctileté dívky, která by si mohla užít třeba 80 let života? Proč politici prostě nezavedou zákony, které by chránili životy lidí? Zákony, které by zajistili, aby vrah již nikdy nepředstavoval nebezpečíí? Proč nechají zrůdy běhat volně po společnosti? Kdo bude další na řadě? Koho Robert Pokorný příště zabije? Může to být kdokoliv z nás. Můžete to být třeba Vy. Přitom dítě v tomto věku je naprosto schopno si uvědomit následky svých činů, což mohu potvrdit z osobní zkušenosti, jelikož mně třináct bylo před čtyřni lety. Jak přesně bych snížil trestní zodpovědnost si můžete přečíst v mém předchozím článku. Další lidský život bude dost možná zmařen jen kvůli jedné zrůdě. Přitom by bylo tak jednoduché změnit zákon a tohoto a další podobné zlé lidi dát jednou pro vždy do cely. Je to jen o politicích. Proč prostě nechrání společnost?

Pan Robert Pokorný je shledán vinným z krajně závažného zločinu vraždy odstavce 2 a přečinu hanobení lidských ostatků. Za druhý uvedený trestný čin není vzhledem k věku trestně odpovědný. Vražda splňuje čtyři z podmínek, při nichž můj trestní zákoník stanovuje povinně trest odnětí svobody na doživotí a to:
a) na osobě mladší osmnácti let
d) zvlášť surovým nebo trýznivým způsobem
f) po předchozím plánu bez polehčujících okolností
g) se sexuálním motivem.

Vzhledem k jeho věku by bylo možné trest o třetinu, tudíž je minimální trestní sazba 38 let. Pachatel je kvůli sexuální poruše nekrofilii vysoce nebezpečný a vražda byla neuvěřitelně krutá svým provedením a věkem oběti.
Pan Robert Pokorný je odsouzen k trestu odnětí svobody na doživotí bez možnosti podmínečného propuštění.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Janče Janče | Web | 19. září 2018 v 8:47 | Reagovat

Škoda že u nás není už trest smrti :( Robert by si jí právem zasloužil!!!

2 Eliss Eliss | Web | 19. září 2018 v 9:31 | Reagovat

To je strašné, nechápu jak takoví lidi můžou existovat :(

3 spravedlivysoud spravedlivysoud | Web | 19. září 2018 v 16:20 | Reagovat

[2]: Děkuji za podporu

[1]: Děkuji ti za podporu. Robertovi a vrahům obecně by patřil, protože jsou to naprosté zrůdy a byl by spravedlivý a nebylo by riziko útěků. Ale bylo by riziko justičních omylů, proto jsem se rozhodl trest smrti neudělovat, ale udělovat vrahům doživotí a zpřísnit podmínky ve věznicích. A ono být navždy v malé cele je možná ještě větší trest než život zrůdy ukončit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama