Pedofilní násilník z Opavska

14. září 2018 v 20:00 | Spravedlivý soudce |  Rozsudky
22. července se v Ostravě v Mariánský Horách stal ohavný čin, kterého se může dopustit jedině nestvůra. Pedofil si počíhal na teprve osmiletou holčičku a stáhl jí do křoví, kde jí ohavně znásilnil. Nikdo z nás si nedovede představit jaké to pro ni muselo být utrpení. Samotný pohlavní styk musí dívce v tomto věku působit nepředstavitelnou bolest. Po ohavném činu z místa uprchl a po intenzivním pátrání byl pachatel vypátrán.

Stejně tak je ale ohavné, že zákonodárci stanovali za znásilnění dítěte trestní sazbu od pěti do dvanácti let. Zákon je od toho, aby chránil životy, zdraví, majetek a čest lidí a obzvláště nebezpečné lidi je třeba na velmi dlouhou dobu držet ve věznicích, aby nikomu neublížili. Někdy je nezbytné i na doživotí.
Pro všechny pseudohumanisty se doporučuji vcítit do dané dívky.

Pedofil, který někoho znásilní, vždy představuje nebezpečí. Ani kastrace neni stoprocentně účinná pro zastavení sexuálního pudu a u léků stačí, že je na pár dní vysadí a už může pokračovat. Doživotí by si nepochybně zasluhoval, ale přecijenom musí být rozdíl v trestnání vraždy a znásilnění, jelikož jinak by pro pachatele bylo to samé někoho zabít, jako znásilnit, což by bylo pro oběti značně nebezpečné. Jelikož většina pedofiů nikomu neublíží, tak nelze tuto poruchu považovat za žádnou polehčující okolnost.

Dívce přeji hodně štěstí, aby se z tohoto zvěrstva vzpamatovala.
Bohužel dokud pachatel není odsouzen, tak na internetu není k dispozici jeho fotografie ani jméno, tudíž ho nemohu uvést. Ale až bude i v realitě odsouzen, tak sem oboje uvedu.

Rozsudek
Pan X Y je shledán vinným z trestného činu znásilnění
(4) Odnětím svobody na dvacet až třicet let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 2 na osobě mladší třinácti let
dle mého trestního zákoníku.
Pachatel byl již v minulosti trestán za krádeže. K případu není žádná polehčující okolnost, ale naopak tři přitěžující okolnosti a to nízký věk dívky, nebezpečnost pachatele a skutečnost, že byl již v minulosti soudně trestán.
Pana X Y odsuzuji k trestu odnětí svobody po dobu trvání dvaceti osmi let. Dále mu nařizuji po skončení trestu pravidelnou sexuologickou léčbu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama