Nikolas Bady a 17letý spolupachatel

21. září 2018 v 19:05 | Spravedlivý soudce |  Rozsudky
Čtrnáctiletý Nikolas Bady a jeho sedmnáctiletý kamarád, jehož identita však bohužel není známa, jsou vysoce agresivní a nebezpečné bestie, které si neváží lidského života a nemají absolutně žádné hranice a svědomí. Kvůli zákonodárcům však tito dvě zrůdy mohou zmařit ještě mnoho lidských životů. Je neuvěřitelné, že zákonodáci nechají, aby se nebezpečné zrůdy volně pohybovaly venku. Sedmnáctiletou zrůdu sice moudrá Paní soudkyně odsoudila na deset let, což je maximum, co mohla kvůli jeho věku udělit, jenže vrchní soud kolaborující se touto sedmnáctiletou bestií rozsudek snížil na pět let. Čtrnáctiletý Nikolas Bady nemohl být trestán vůbec. Koho tyto bestie napadnou příště? Třeba vás. A přitom by bylo neuvěřitelně jednoduché před nimi společnost ochránit. Prostě vrahům dávat doživotí bez ohledu na jejich věk. Doživotně vězněný jen velmi těžko může někoho zabít, za to propuštěný tak může učinit velice snadno.

Proč prostě zákonodárci nezavedou za vraždu doživotí ve většině případů? Život by byl mnohem bezpečnější, kriminalita by se snížila, vrazi by již nikdy nemohli nikomu ublížit. Na tento případ to platí dvojnásob. Tyto dvě bestie jsou zcela nepolepšitelné a vysoce nebezpečné, přístě mohou zabít třeba Vás.

A teď k tomu, co ty zrůdy udělaly. Čtyři hodiny zadržovali dvanáctiletého chlapce, brutálně ho zmlátily, měl protrženou slezinu a byl v ohrožení života. Krom brutálního bití ho znásilnily a oloupily. Na poslední chvíli se kluk doplazil na nádraží a bohudík přežil. Nikdo si nedovede představit jakým peklem si prošel. Vy, ochránci zločinců, zkuste se do pozice toho chlapce vžít a pak si řekněte, kolik let by jste těmto bestiím dali.

Všechna ta muka prošil jen kvůli dvoum bestiím. To samé, ale mohou udělat znovu. Bestie byly romské národnosti a útok byl motivován rasismem, na počátku bestiálního napadení mu řekli, že mu udělají to samé, co Hitler dělal Romům v koncentračních táborech. 17letý je imbecil (těžká mentální retardace) a tudiíž je polepšení vyloučeno. Stejně tak u mladšího. Právě ten mladší je nyní ve vězení za uloupení šestnáctiletého chlapce nožem a krom toho napadl svoji přítělkyni. Jenže kdyby tato bestie dostala hned po zmlácení chlapce doživotí, tak by to už udělat nemohla. A koho Nikolas Bady zmlátí příště? Třeba vás.

Napadenému Patrikovi přeji vše nejlepší do života. Aby žil spokojený život stejně jako před tím a dokázal se od lynčování odpoutat.
Na první otázku vidíte Nikolase Badyho a na dolním sedmnáctiletého komplice.

Nikolas Bady je shledán vinným z trestného činu vraždy ve stádiu pokusu, těžkého ublížení na zdraví, vydírání, znásilnění, loupeže, zbavení osobní svobody a omezování osobní svobody.
K činu není shledána žádná polehčující okolnost. Vražda spňuje hned pět podmínek, za kterých v mém trestním zákoníku stanovuji povinně doživotí a to:
a) na osobě mladší osmnácti let

d) zvlášť surovým nebo trýznivým způsobem

f) po předchozím plánu bez polehčujících okolností

g) se sexuálním motivem

l) kvůli původu, národnosti, rase, věku nebo vyznání oběti a nebo proto, že je oběť bez vyznání
Nikolas Bady je odsouzen k trestu odnětí svobody na doživotí bez možnosti podmínečného propuštění.

Pan XY je shledán vinným z trestného činu vraždy ve stádiu pokusu, těžkého ublížení na zdraví, vydírání, znásilnění, loupeže, zbavení osobní svobody a omezování osobní svobody.
K činu není shledána žádná polehčující okolnost. Vražda spňuje hned pět podmínek, za kterých v mém trestním zákoníku stanovuji povinně doživotí a to:
a) na osobě mladší osmnácti let

d) zvlášť surovým nebo trýznivým způsobem

f) po předchozím plánu bez polehčujících okolností

g) se sexuálním motivem

l) kvůli původu, národnosti, rase, věku nebo vyznání oběti a nebo proto, že je oběť bez vyznání
Pan XY je odsouzen k trestu odnětí svobody na doživotí bez možnosti podmínečného propuštění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fnaf 3 fnaf 3 | E-mail | Web | 22. září 2018 v 5:50 | Reagovat

I truly appreciate this blog article.Really thank you! Cool.

2 spravedlivysoud spravedlivysoud | Web | 22. září 2018 v 18:33 | Reagovat

[1]: Thank you very much!

3 spravedlivysoud spravedlivysoud | Web | 22. září 2018 v 20:29 | Reagovat

[1]: Where are you from?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama