Daniel B.

13. září 2018 v 0:06 | Spravedlivý soudce |  Rozsudky
Daniel B. je další naprostá lidská zrůda. Teprve čtrnáctiletý kluk znásilnil a zavraždil teprve třináctiletou dívku. Vražda je nenapravitelný a pekelný zločin, za který je většinou jediný spravedlivý trest doživotí. Věk není v tomto případě žádnou omluvou. Daniel B. je vysoce nebezpečný a deviantní jedinec. Již před několika měsíci brutálně zmlátil svého spolužáka a pak ho hodil ze třetího patra do výtahu. Kdyby byl již tehdy odsouzen, tak by byla Eliška na živu. Zákonodárci, kteří chrání nezletilé vrahy, mají na rukou krev teprve třináctileté zcela nevinné Elišky. Kdyby mohly být i děti spravedlivě trestány soudem, tak by byla Eliška na živu a mohla by žít dlouhý a šťastný život dalších třeba 70 let.
Kdo je schopen zavraždit jiného člověka, natož dítě, je nestvůra, která si nezasluhuje již nikdy opustit celu. Daniel B. je dokonce i dle vlastních slov velice nebezpečný a chce vraždit dál. Kvůli tomu, že mladší 15 let nejsou za své činy trestně odpovědní, i když se k nim rozhodli zcela ze své mysli, jsou vysoce nebezpeční a zlí, dost možná brzo umře další člověk. V osmnácti budou muset tohoto zlého "člověka" propustit z ústavu. A co bude pak? Další nevinný člověk zemře.
Proč prostě není pro takovéto vrahy doživotí? Proč musí umírat nevinní lidé a vrazi jen směšně potrestáni?

Kdyby dostal trest a to nejlépe doživotí, již za hození spolužáka do výtahu, tak byla Eliška naživu.

Zákonodárci mají na rukou krev dítěte!
Rozsudek
Pan Daniel B. je shledán vinným z trestného činu vraždy, znásilnění a předchozího těžkého ublížení na zdraví. Je to vysoce společensky nebezpečný jedinec a recidivita je vysoce pravděpodobná. Vražda splňuje hned tři podmínky, za kterých je dle mého trestního zákoníku povinné udělit trest odnětí svobody na doživotí a to:
a) na osobě mladší osmnácti let
f) po předchozím plánu, pokud nejsou polehčující okolnosti
g) se sexuálním motivem
Vzhledem k věku pachatele sice můj trestní zákoník umožňuje snížit trest o čtvritnu, což by znamenalo minimální trestní sazbu 38 let odnětí svobody, ale vzhledem k tomu, že obětí se stal zcela nevinný člověk a pachatel je vysoce nebezpečný, tak můj rozsudek zní: Daniel B. je odsouzen za trestný čin vraždy k trestu odnětí svobody na doživotí bez možnosti podmínečného propuštění.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 King  Rucola King Rucola | Web | 13. září 2018 v 10:57 | Reagovat

velku veľmi zujímavé čítanie, ale zanecháva ma na rozpakochh...

2 spravedlivysoud spravedlivysoud | 13. září 2018 v 16:36 | Reagovat

[1]: Děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama